KONST / Litografier / Färglitografier 14488192
nr 1448 8192
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 3 st, 190-upplaga. Signerade, yttermått inklusive ram: 34x29 - 36x26 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:58:28
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström